02.12.2018

MIKOŁAJKI W ECS

termin | 2 grudnia 2018, niedziela, godz. 12–15
miejsce | ECS, sala wystaw czasowych
wstęp | wolny

Zapraszamy całe rodziny! Otwieramy fabrykę ozdób świątecznych i krainę gier planszowych. A wszystko przy muzyce na żywo!

Wspólnie przygotujemy: bombki, łańcuchy i inne cuda. Własnoręcznie wykonane dekoracje każdy będzie mógł zabrać do domu. A świąteczna ścianka selfie, to doskonałe miejsce, gdzie będzie można wykonać zdjęcia, które później staną się kartką bożonarodzeniową dla najbliższych.

Wachlarz gier, jakie będziemy oferować tego dnia, jest bardzo szeroki: EGO, KOLEJKA, SANTIAGO, ZWIERZAKI CUDAKI, MISTAKOS, SUPER FARMER, DR EUREKA, PĘDZĄCE ŻÓŁWIE, KOT STEFAN. Będą również gry w formacie XXL m.in.: CARCASSONE i POMYSŁÓWKA, a to tylko niektóre z tytułów planszówek przygotowanych na MIKOŁAJKI W ECS. Animatorzy zadbają o to, aby każdy znalazł coś atrakcyjnego dla siebie.

Kolędy i pastorałki zagra zespół spod znaku rodzina i przyjaciele ECS – Rafał Kwaśnik, Robert Mroczek i Irek Pestka, wspomagani przez śnieżynki: Julię Kwaśnik, Igę Mroczek i dwie Pestki: Lenę i Igę. A dla wszystkich dzieciaków – mikrofon otwarty!
Zapraszamy na MIKOŁAJKI do ECS!

Organizatorzy: ECS, Trefl, Instytut Gier i Zabaw