Filtruj języki
Filtruj nazwiska
Aleksandrowicz Renata
a.renata@interia.pl | tel.: 693 950 302
język | polski, włoski

Aguirre Fortunic Grażyna Kasia
kasia.aguirre@gmail.com | tel.: 501 378 752
język | polski, hiszpański

www.about.me/kasia.aguirre
Andrzejewska-Bancewicz Małgorzata
mgandrzejewscy@wp.pl | tel.: 734 460 444
język | polski, angielski

www.trip2gdansk.pl
Banach Paulina
przewodnikpaulinabanach@gmail.com | tel.: 509 298 504
język | polski

Bejowicz Aleksandra
aleksandra.bejowicz@icloud.com | tel.: 604 800 101
język | polski, niemiecki

www.olaschek.com
Bergiel Zdzisław
zbergiel@wp.pl | tel.: 503 819 621
język | polski

Bielawska Jolanta
jolanta.bielawska@yahoo.com | tel.: 502 340 887
język | polski, angielski

Biziuk Hanna
hanna-biziuk@wp.pl | tel.: 502 454 568
język | polski, chorwacki, serbski

Bojanowska Katarzyna
kboja@wp.pl | tel.: 502 587 122
język | polski

Bosak-Czekaj Ewa
ewa@bosak-czekaj.pl | tel.: 503 008 775
język | polski

Błaszkowski Szymon
szymon_blaszkowski@wp.pl | tel.: 793 998 499
język | polski

Braszka Tomasz
carson2@wp.pl | tel.: 693 130 404
język | polski, angielski

www.facebook/tommy
bra

Broniewska-Lenarczyk Magdalena
kogge@o2.pl | tel.: 603 661 572
język | polski, angielski

Chomka Wojciech Mikołaj
wch1@wp.pl | tel.: 608 417 906
język | angielski, rosyjski

Chrzanowski Robert
poraj@autograf.pl | tel.: 600 942 045
język | polski, niemiecki

www.przewodnicy-gdansk.pl
Chyła Florian
ftour@op.pl | tel.: 58 629 55 44
język | polski, niemiecki

Chyła Maria
mariachyla@op.pl | tel.: 58 629 55 44
język | polski, niemiecki

Curzytek Marcin
macurik@gmail.com | tel.: 664 059 272
język | polski, angielski, rosyjski

Cylwik Andrzej
andrzej.cylwik@wp.pl | tel.: 784 661 570
język | polski, angielski

Czarski Janusz
janusz@gdanskguide.info | tel.: 502 254 316
język | polski, angielski

Czerwińska Ewa
redmysza@wp.pl | tel.: 601 572 731
język | polski, rosyjski

www.eczerwinska.pl
Danecka Ewelina
edanecka@wp.pl | tel.: 503 309 403
język | polski, angielski

Dankowski Marek
marek.dankowski@eur.crowncork.com | tel.: 608 590 003
język | polski

Darski Łukasz
info@dziarskiprzewodnik.pl | tel.: 600 291 909
język | polski, angielski

www.dziarskiprzewodnik.pl
Daszkiewicz Izabella
gedanka@op.pl | tel.: 506 511 752
język | polski, angielski

www.gedanka.pl
Daszkiewicz Paweł
pdaszkiewicz@wp.pl | tel.: 692 140 390
język | polski, angielski

Dąbrowski Janusz
janciod@poczta.onet.pl | tel.: 784 727 408
język | polski, rosyjski

Domowicz Arleta
arletadom@op.pl | tel.: 604 900 939
język | polski, francuski

Dudek Monika
mokane@wp.pl | tel.: 600 896 180
język | polski

Formela Marek
marek@formela.gdansk.pl | tel.: 505 747 375
język | polski

www.zwiedzanietrojmiasta.pl
Foryś-Schulz Joanna
asiulavip@vp.pl | tel.: 668 807 811
język | polski

www.przewodniktrojmiasto.pl
Fragas Miguel-Angel
mfragas@gmail.com | tel.: 692 733 387
język | polski, hiszpański

Franczak Genowefa
g.franczak@autograf.pl | tel.: 500 652 137
język | polski, rosyjski

Galt Kamila
kmg.tricity@gmail.com | tel.: 575 544 564
język | polski, angielski, niemiecki

Gannon Michael
michaelgannon@tlen.pl | tel.: 600 260 678
język | polski, angielski

Geringer d?Oedenberg Małgorzata
guide@geringer.pl | tel.: 600 410 140
język | polski, francuski

Giergielewicz Andrzej
agiergielewicz@tlen.pl | tel.: 501 246 833
język | polski, francuski

Grabowska Katarzyna
k.p.grabowska@gmail.com
język | polski

Grochowski Michał
grochowski.m@o2.pl | tel.: 518 770 867
język | polski

Heliosz Ewa
ewahelios@interia.pl | tel.: 691 775 547
język | polski, niemiecki

Heliosz Patrik
rene05@wp.pl | tel.: 605 867 978
język | polski, angielski, niemiecki

Herdzik Barbara
barbara.herdzik@wp.pl | tel.: 694 579 118
język | polski

Jankowska Beata
beatajankowska@vp.pl | tel.: 691 937 781
język | polski, kaszubski

www.beatajankowska.pl
Jaroszyńska Ewa
info@ewa-tours.pl | tel.: 660 377 713
język | polski, niemiecki

www.ewa-tours.pl
Jaroszyński Andrzej
jedrekjaroszynski@wp.pl | tel.: 694 004 894
język | polski

Jasman Irena
ipaj16@wp.pl | tel.: 501 375 115
język | polski

Jaśkiewicz Janina
jasnina75@gmail.com | tel.: 693 175 395
język | polski

Jaworska Agnieszka
akad.jaworscy@wp.pl
język | polski, niemiecki, rosyjski

Jażdżewski Piotr
piotrjazdzewski303@wp.pl | tel.: 601 685 048
język | polski

www.poznajpomorze.com
Jesionek Dorota
djesionek@iopan.gda.pl | tel.: 506 628 644
język | polski

Jóźwiak Anna
annajozwiak.gdynia@gmail.com | tel.: 502 493 700
język | polski, angielski

Kardasińska Beata
bkardasi@tlen.pl | tel.: 693 298 793
język | polski, angielski

Karolak Jolanta
karolakjolanta657@gmail.com | tel.: 507 287 685
język | polski

Katarzyńska Barbara
bakat@vega.am.gdynia.pl | tel.: 58 620 92 53
język | polski, angielski, hiszpański

Kamiński Radosław
kaminskiradek67@gmail.com
język | polski

Kamiński Zbigniew
biuro@prima-travel.pl
język | polski

Kempa Anna
madenkaa@gmail.com | tel.: 696 422 331
język | polski, francuski

przewodnikpotrojmiescie.pl
Kiczorowska Agnieszka
kiczorowskaagnieszka77@gmail.com | tel.: 508 327 348
język | polski

Klimkowska Magdalena
magda-klimkowska@wp.pl | tel.: 505 684 797
język | polski, angielski, niemiecki

Konera Maria
maria.konera@prokonto.pl | tel.: 532 777 016
język | polski, francuski

www.pomeranie.fr
Korycka Raisa
bravo@mail.ru | tel.: 532 558 304
język | polski, rosyjski

Kosicka Gabriela
gabkosi@poczta.onet.pl | tel.: 501 178 668
język | polski, angielski, rosyjski

Kotuła Anna
englishgdynia@o2.pl | tel.: 533 402 969
język | polski, angielski, hiszpański, holenderski

www.tourguideservicegdansk.com
Kowalewska-Mróz Anna
anna.kowalewska@viridaporta.eu | tel.: 692 778 203
język | polski, niemiecki

www.viridaporta.eu
Krampa Tomasz
biuro@escapade-travel.pl | tel.: 787 454 251
język | polski

www.escapade-travel.pl
Kruszewska Joanna
joannakruszewska@wp.pl | tel.: 503 113 249
język | polski, angielski

Kruszyński Krzysztof
filsk@univ.gda.pl | tel.: 608 244 733, 58 341 72 23
język | polski, włoski

Krzysiak Franciszek
drhumor@op.pl | tel.: 501 196 288
język | polski, niemiecki, rosyjski

Kuczmarska Anna
kuczmarska-wycieczki@wp.pl | tel.: 606 101 502
język | polski

Kunikowski Krzysztof
k.kunikowski@gazeta.pl | tel.: 888 763 174
język | polski, angielski

Laitinen Dorota
dlaitinen@o2.pl | tel.: 503 089 059
język | polski, angielski, fiński

Lasota Barbara
basia.lasota@wp.pl | tel.: 603 059 095
język | polski, angielski

Lewy Mariusz
mariusz.lewy4@wp.pl | tel.: 502 419 956
język | polski, angielski, hiszpański

Libura Andrzej
andrzej.libura@wp.pl | tel.: 669 460 343
język | polski, angielski

Lietke Danuta
danutalietke@wp.eu | tel.: 504 519 490
język | polski

Lipski Grzegorz
lipski.g@gmail.com | tel.: 579 605 205
język | polski, angielski

Łojewski Krzysztof
lojewscy@wp.pl
język | polski

Łukasik Piotr
piotrlukasik1@wp.pl | tel.: 881 472 991
język | polski

Makowska Elżbieta
emakowska@wp.pl | tel.: 604 075 928
język | polski

Marciniak Elwira
elwiramarciniak@neostrada.pl | tel.: 501 705 505
język | polski, angielski, rosyjski

Marciniak Piotr
piotr.w.marciniak@gmail.com | tel.: 698 543 087
język | polski, angielski

Maślona Tadeusz
turystyka4@o2.pl | tel.: 602 477 010
język | polski

Mazur Małgorzata
mamazur@hotmail.com | tel.: 608 204 097
język | polski, angielski

malgorzatamazur.blogspot.com
Michałowska Katarzyna
kasiamichalowskagdansk@gmail.com | tel.: 695 755 846
język | polski, angielski

Milewska Małgorzata
margarett@o2.pl | tel.: 509 095 028
język | polski, niemiecki

www.stadtfuehrung-danzig.eu
Młot Andrzej
amlot.zm@gazeta.pl | tel.: 668 838 629
język | polski, rosyjski

Mroczkowski Roman
r.mroczkowski@o2.pl | tel.: 602 550 688
język | polski

Moszczyńska Ewa
ewalin@wp.pl | tel.: 503 938 312
język | polski, niemiecki

Mostowicz Zbigniew
zbmostowicz@gmail.com | tel.: 798 939 099
język | polski, niemiecki

Murawska Anna
info@danzigstadtfuehrung.de | tel.: 501 373 685
język | polski, niemiecki

www.danzigstadtfuehrung.de
Nawrocki Andrzej
andrzej.nawrocki.2911@gmail.com | tel.: 601 67 66 08
język | polski, angielski

Nadolny Roman
roman.nadolny1947@gmail.com | tel.: 501 679 199
język | polski

Naduk Dariusz
darko22@tlen.pl | tel.: 792 223 322
język | polski, angielski, niemiecki

Nagornik Halina
halinanagornik@o2.pl | tel.: 792 210 893
język | polski

Niemczewska Inka
iniemczewska@gmail.com | tel.: 603 556 100
język | polski, rosyjski

Nowak Bożena
gienia_11@wp.pl | tel.: 508 454 322
język | polski, niemiecki

Nowak Jakub
nowakjakub@wp.pl | tel.: 503 369 502
język | polski, angielski

www.przewodnik.gdansk.pl

Nowakowska Agnieszka
kontakt@aganowa.pl | tel.: 501 726 518
język | polski, angielski

Nogieć Helmut
helmut43@wp.pl | tel.: 601 690 822
język | polski, angielski, czeski

Oczkowski Tomasz
info@hittheroad.pl | tel.: 796 096 431
język | polski, szwedzki, islandzki, angielski

hit-the-road.pl/europejskie-centrum-solidarnosci/
hittheroad.se/europeiska-solidaritets-centrum/
hit-the-road.nu/europeisk-solidaritetssenter/
en.hittheroad.se/european-solidarity-centre/
Okońska-Barchan Irena
przewodnik1155@wp.pl | tel.: 509 550 484
język | polski

Olewniczak Anna
anna.olewniczak@rid.pl | tel.: 607092952
język | polski

www.przewodnicygdanscy.com.pl
Orzyłowska Teresa
teresa.orzylowska@gmail.com | tel.: 502 527 025
język | polski

Osowska Marta
martam38@interia.pl
język | polski

Ostrowska Elżbieta
elostr@wp.pl
język | polski

Ośka Ireneusz
ireneuszoska@gmail.com | tel.: 507 476 122
język | polski

Paradecki Mariusz
mariusz_paradecki@wp.pl | tel.: 512 492 317
język | polski

Pastuszak Ewa
epastusz@o2.pl | tel.: 603 591 141
język | polski

Paykowska Halina
hpaykowska@gmail.com | tel.: 691 967 002
język | polski

Pelc Edyta
info@arpegroup.com | tel.: 782 615 212
język | polski, angielski

www.arpegroup.com
Perz Anna
aperz@op.pl | tel.: 691 766 669
język | polski, angielski

Pietrzak Irena
irpietrzak@wp.pl | tel.: 601 679 000
język | polski, angielski

Pietrzycki Tadeusz
tapi5@o2.pl | tel.: 501 241 065
język | polski

Piotrowicz Jan
bama3@op.pl | tel.: 504 063 028
język | polski

Piotrowska-Rodziewicz Katarzyna
ka_ro666@poczta.onet.pl | tel.: 509 575 891
język | polski, francuski

Piskorzyński Jerzy
jola.kos@interia.eu | tel.: 888 482 212
język | polski, angielski

Podciborska Anna
annapodc@wp.pl
język | polski, angielski

Podhorski-Piotrowski Jacek
ekojpp@ug.edu.pl | tel.: 603 170 761
język | polski, angielski

Polce Roberto
roberto.m.polce@gmail.com | tel.: 794 909 325
język | polski, włoski

facebook.com/guida.turistica.danzica
Ponczek Cezary
cezary.ponczek@gmail.com | tel.: 606 416 203
język | polski, niemiecki

Popek Filip
filip@virusgroup.pl | tel.: 787 256 387
język | polski

Popis Małgorzata
mal.p@wp.pl | tel.: 601 659 648
język | polski, angielski

Próchnicka Anna
prochnicka.anna@wp.pl | tel.: 506 948 527
język | polski, angielski

Radziuk Monika
monra325@tlen.pl | tel.: 507 526 171
język | polski

www.aslatour.ascomi.com
Ramutkowski Ireneusz
i.ramutkowski@gmail.com | tel.: 799 297 079
język | polski

Rezner Jan
janrezner@wp.pl | tel.: 605 695 136
język | polski

Rączka Stanisław
stanislawraczka8@gmail.com | tel.: 510 828 427
język | polski, niemiecki, francuski

Rolczyńska Marlena
marlenarol@wp.pl | tel.: 608 222 205
język | polski

www.kta-azymut.pl
Rucińska-Mikusek Ewa
rumik@poczta.fm | tel.: 604 837 561
język | polski, angielski

Rukat Katarzyna
katarzyna.rukat@gmail.com | tel.: 600 192 212
język | polski, angielski, francuski

Rzepnikowska Małgorzata
gosiarze@o2.pl | tel.: 509 995 558
język | polski

Sikora Magdalena
abc@abc.gda.pl | tel.: 605 212 787
język | polski, holenderski, flamandzki

Sikora Jacek
abc@abc.gda.pl
język | polski

Silarski Michał
turysta.spox@interia.pl | tel.: 785 700 053
język | polski

Skwara Sylwia
syskwa@poczta.fm
język | polski

Skibiński Jacek
jacek-skibinski@wp.pl | tel.: 501 025 570
język | polski, angielski

Sobciak-Tejs Barbara
barsobtej@wp.pl | tel.: 506 257 331
język | polski

Stępińska Ewa
ewa_guia@wp.pl
język | polski, hiszpański

Stopieński Krzysztof
stopien@wp.pl | tel.: 505 996 768
język | polski

Suty-Rymkiewicz Ewa
ewarym@poczta.fm | tel.: 605 659 347
język | polski, angielski

Szagżdowicz Marta
marta.szag@gmail.com | tel.: 663 214 330
język | polski, angielski, niemiecki

www.marta.nets.pl
Szczepankiewicz Michał
info@toursingdansk.pl | tel.: 600 402 790
język | polski, angielski, niemiecki

www.toursingdansk.pl
www.tourenindanzig.pl
www.szczyptaswiata.com.pl

Szczęsny Tadeusz
tadeusz.szczesny1@gmail.com
język | polski

Wioletta Małgorzata
szeliska@wp.pl | tel.: 880 448 180
język | polski, angielski

Szymańska Krystyna
krysia@przewodnikgdanski.pl | tel.: 697 610 348
język | polski

Szymczak Janina
janatur@wp.pl | tel.: 512 192 733, 58 624 01 75
język | polski

Szymula Monika
szymulamonika@wp.pl
język | polski

Szumny Marcin
marcin.szumny@poczta.onet.pl
język | polski

Szumański Krzysztof
szumanski.k@gmail.com
język | polski

Śliwiak Małgorzata
sliwiakmalgorzata@gmail.com | tel.: 607 208 154
język | polski

Śpiegowski Stanisław
s.spiegowski@gmail.com | tel.: 604 160 041
język | polski

Tarnowska Katarzyna
bajkal@autograf.pl | tel.: 502 524 351
język | polski

Treder Jacek
jagda5@wp.pl | tel.: 604 697 642
język | polski

Treder Mariola
anta86@o2.pl | tel.: 608 153 634
język | polski

Trella Elżbieta
etrella@wp.pl | tel.: 501 893 260
język | polski, angielski, hiszpański

Trzeciak Ewa
ewatrzeciak@poczta.fm | tel.: 601 656 551
język | angielski

Trojanowska Monika
trojamo@yahoo.com | tel.: 607 137 245
język | polski, angielski, francuski, hiszpański

Tomaszewicz Maria
marion2t@o2.pl | tel.: 606 982 124
język | polski

Tujakowska Elżbieta
etujakowska@interia.pl | tel.: 601 479 832, 58 346 62 90
język | polski, angielski

Tulin Cezary
cezarytulin@gmail.com | tel.: 600 472 168
język | polski

Turska Gizela
bibl19g@wp.pl | tel.: 503 899 999
język | polski

Twardziak Jarosław
jarek.twardy@wp.pl | tel.: 509 817 441
język | polski

Wajda Anna
awajda@wp.pl | tel.: 691 634 880
język | polski, angielski

www.guides4u.pl
Warszakowska Beata
bwarszakowska@gmail.com | tel.: 797 828 289
język | polski, angielski, francuski

www.3cityguide.pl
Werner Andrzej
andrzejwerneropas@gmail.com | tel.: 605 255 181
język | polski, fiński

www.przewodnik-gdanski.pl
Węgrzyn Beata
wegrzyn@plusnet.pl | tel.: 609 456 161
język | polski, włoski

Widera Beata
beawid@go2.pl | tel.: 608 47 28 95
język | niemiecki

Wieruszewska Aleksandra
olalaa@wp.pl | tel.: 601 195 592
język | polski, angielski, włoski

Wodzyńska-Goc Sandra
pogdansku@wp.pl | tel.: 535 594 790
język | polski, angielski, francuski

Wojciechowska Dorota
djw@go2.pl
język | polski, niemiecki

www.przewodnicygdanscy.com.pl
Wojciechowska Małgorzata
mal_woj@o2.pl | tel.: 604 16 77 18
język | polski

Wojnowska Barbara
otago11@wp.pl | tel.: 509 244 914
język | polski, niemiecki

Wojnowski Zbigniew
otago11@wp.pl | tel.: 501 320 967
język | polski, angielski

Wolanin Izabela
iza.wolanin@wp.pl | tel.: 500 225 651
język | polski

Wołowik Lena
lena.gdansk@gmail.com | tel.: 502 486 886
język | polski, węgierski

Wójcik Marcin
marcin.wujo@interia.pl | tel.: 781 760 400
język | polski, angielski

Wróblewska Jola
iolanthe_zu@yahoo.co.uk | tel.: 607 788 961
język | polski, angielski

Wrzosek Anna
anna.wrzosek@wp.pl
język | polski

Wrycza Jan
jawry@wp.pl | tel.: 666 045 906
język | polski

Zaborowska Liza
liza.zaborowska@gmail.com | tel.: 507 192 795
język | polski, rosyjski

Ząbczyński Sebastian
info@zabczynski.org | tel.: 669 477 184
język | polski, francuski

www.zabczynski.org
Zieliński Tomasz
ziele1991@wp.pl | tel.: 505 577 415
język | polski

Źrubek Sławomir
s.zrubek@wp.pl | tel.: 602 774 305
język | polski

www.gdanskiprzewodnik.pl
Żukowska Elżbieta
zukowskaelzbieta@wp.pl | tel.: 514 513 514
język | polski, angielski

Żurawiński Jarosław
biuro@dux.info.pl | tel.: 697 105 652
język | polski

Aguirre Fortunic Luis
Cierniak Jędrzej
Charkin Wojciech
Dutkiewicz-Treder Barbara
Falkowski Andrzej
Hajler-Lepieszka Maria
Hubert-Sikora Irena
Krzysiak Agnieszka
Kryda Jolanta
Latowska Magdalena
Leman Joanna
Nawojczyk-Dornig Maria
Obiegło Katarzyna
Sachajko Maria
Sikora Stanisław
Szyszko Arkadiusz
Wróblewski Dariusz
Zagozdon Artur